Zdjęcie: Facebook.com / Rzeszów wczoraj, dziś i jutro
Reklama

Do 18 lipca trwają zapisy do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych „Młodzież lat 60-tych”. Będą one prowadzone w sierpniu w rzeszowskiej Galerii Nierzeczywistej.

W warsztatach mogą brać udział mieszkańcy Rzeszowa urodzeni przed 1970 rokiem. Aby w nich uczestniczyć trzeba być zameldowanym w stolicy Podkarpacia. Warsztaty są w szczególności dla osób, które mają doświadczenie w fotografii, np. architektury i detalu, ale nie mają doświadczenia w pracy w ciemni fotograficznej.

Szkolenie będzie dotyczyć czarno-białej fotografii analogowej, pracy z aparatem i w ciemni, a fotograficznie takich tematów jak miasto, architektura, detal Rzeszowa.

Aby wziąć udział w projekcie, należy przesłać do 18 lipca br. do godziny 24:00 wypełniony formularz zgłoszeniowy mailowo na adres warsztaty@rsf.rzeszow.pl wraz z portfolio o tematyce miasto/architektura i/lub detal na adres warsztaty@rsf.rzeszow.pl – 5 zdjęć w rozmiarze 1024 px na dłuższym boku, i wadze nieprzekraczającej 500kb/1 plik, profil kolorystyczny sRGB.

Uczestnik warsztatów musi posiadać własny aparat fotograficzny typu lustrzanka analogowa małoobrazkowa wraz z obiektywami.

Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona. W przypadku dużej liczby chętnych o udziale w warsztatach decydować będzie ocena portfolio dokonana przez Radę Artystyczną. Pierwszeństwo w naborze mają członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Regulamin warsztatów możecie sprawdzić TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: