Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Ratusz, Rynek, pomnik Tadeusza Nalepy, Podziemna Trasa Turystyczna, Muzeum Dobranocek – to rzeszowskie atrakcje, którymi zachwycał się amerykański dziennikarz Ryan Socash. 

Ryan Socash w programie “Undiscovered” na kanale Poland In – anglojęzycznym programie Telewizji Polskiej jeździ po Polsce i pokazuje jej najpiękniejsze zakątki. Na jego mapie znalazły się m.in. takie miasta, jak Sopot, Gliwice, Katowice, czy Gdynia. Ryan Socash z wizytą wybrał się także na Podkarpacie. Odwiedził m.in. Sanok, Bóbrkę oraz Rzeszów. 

W odcinku o stolicy Podkarpacia amerykański dziennikarz odwiedza Rynek, pokazuje rzeszowski ratusz, schodzi do podziemi naszego miasta, gdzie rozmawia z przewodnikiem pracującym w Podziemnej Trasie Turystycznej. W odcinku z Rzeszowa pokazano także Muzeum Dobranocek, pomnik Tadeusza Nalepy oraz Muzeum Techniki i Militariów. 

Na koniec Ryan Socash dodał, że Rzeszów to miasto, które “niesamowicie się rozwija”. “[Rzeszów] jest regionalnym liderem innowacji. Przyjedź i przekonaj się o tym na własnej skórze” – mówi na koniec odcinka amerykański dziennikarz. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: