Reklama

Monika Brodka zagra w czerwcu w Rzeszowie w ramach projektu BRODKA XS. Dzięki głosom internautów, stolica Podkarpacia znalazła się w gronie sześciu miast, w których wystąpi polska wokalistka.

Jeszcze pięć dni temu Rzeszów w głosowaniu był poza pierwszą szóstką. Zajmował ósme miejsce z liczbą głosów 985. Ostatnie dni to prawdziwa mobilizacja internautów. Ostatecznie Rzeszów zajął trzecie miejsce. Na stolicę Podkarpaciu oddano 3493 głosy. Najwięcej głosów zdobyła Częstochowa – 4619, za nią jest Olsztyn (4024 głosy). Czwarte miejsce w głosowaniu internautów zajął Szczecin (3473), piąte Łódź (3415), szóste Białystok (3410). To w tych sześciu miastach zobaczymy Monikę Brodkę na koncertach.

O koncert Brodki zabiegały jeszcze: Katowice, Toruń, Poznań, Lublin, Gdańsk i Kraków

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Konkurs, w którym internauci planowali trasę koncertową Moniki Brodki, zakończył się w niedzielę. Można było oddawać głosy na 12 miast, wśród których był Rzeszów. Sześć miast, które otrzymały największą liczbę głosów będą gościły mobilną scenę muzyczną umieszczoną na dachu przerobionego autobusu. Na 6 koncertach będzie można usłyszeć wyjątkowy projekt. BRODKA XS to znane z „Grandy” i „LAX” piosenki zaaranżowane na… małe instrumenty. Te unikalne interpretacje powstały specjalnie na tę trasę  i będzie je można usłyszeć tylko na 6 koncertach w ramach Red Bull Tour Bus oraz premierowo na festiwalu Red Bull Music Academy Weekender 6 czerwca w Warszawie. Wokalistkę wspierać będzie podczas trasy Krzysztof Zalewski w solowej odsłonie.

– Dziękujemy za udział w naszym głosowaniu i walkę do ostatnich chwil. Wkrótce opublikujemy także szczegółowe informacje dotyczące miejsc oraz dat koncertów – zapowiadają organizatorzy trasy koncertowej Moniki Brodki.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama