Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Do szpitala trafiła 16-letnia dziewczyna po wypadku na ulicy Podkarpackiej. Mandatem ukarano 21-latka za spowodowanie kolizji na ul. Krakowskiej.

Do obu zdarzeń doszło w środę, 18 października, w Rzeszowie około godz. 17:00. Na ulicy Podkarpackiej, jak wstępnie ustalili policjanci, 48-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował volkswagenem, jechał prawym pasem w kierunku Boguchwały. 

– Nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył mercedesa. Kierował nim 42-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. W wyniku zderzenia, ranna została 16-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego – mówi asp. Andrzej Stebnicki z rzeszowskiej policji.

16-latka (pasażerka mercedesa) trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi. Jeszcze wieczorem były utrudnienia na ulicy Podkarpackiej – praw pas w kierunku Boguchwały był zablokowany.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W podobnym czasie policjanci interweniowali przy zdarzeniu na ulicy Krakowskiej, gdzie na skrzyżowaniu z ul. Ustrzycką zderzyły się dwie auta: skoda i KIA. Skodą kierował 21-latek z Rzeszowa. Najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. 

– Zderzył się prawidłową jadącą KIĄ, która kierowała 29-letnia mieszkanka Rzeszowa. Nikomu nic się nie stało. Kierowca skody za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem – poinformował nas Andrzej Stebnicki. 

(ram) 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama