Zdjęcie: Instagram.com / Big Brother

„Ona wzięła się w polityce znikąd. Była nikomu nieznaną kobietą, która nagle stała się premierem Polski” – tak o byłej premier Beacie Szydło mówi Łukasz Darłak z Rzeszowa, uczestnik programu Big Brother. 

Po 10 latach 17 marca na antenę TVN i TVN 7 wrócił program Big Brother. Wśród jego uczestników znalazł się rzeszowianin 26-letni Łukasz Darłak. Już od samego początku wokół niego zrobiło się głośno, ponieważ szybko okazało się, że wcześniej brał już udział w innych produkcjach TVN takich, jak m.in. “W11”, “Detektywi”, “Szkoła”, “Szpital”, “19+”.

Nie mniej emocji wzbudzała jego przeszłość, bo okazało się, że Darłak to były partner Michała Witkowskiego, polskiego pisarza i felietonisty, który jest nieheteronormatywny. Kto śledził na bieżąco program, ten wie, że Darłak nie cieszył się także sympatią męskiej części domu Wielkiego Brata, co ostatecznie dla rzeszowianina skończyło się opuszczeniem programu. 

Być może ten fakt nie wzbudziłby większych emocji, gdy nie wywiad, który Łukasz Darłak, po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, udzielił plotkarskiemu serwisowi Pomponik.pl. To właśnie w nim Darłak został zapytany o to, jakiemu politykowi ufa najmniej. Okazało się, że byłej premier Beacie Szydło, która nie tak dawno zdobyła mandat europosłanki. 

„Ona wzięła się w polityce znikąd. Była nikomu nieznaną kobietą, która nagle stała się premierem Polski. Mam wrażenie, że nie zaskarbiła sobie tej pozycji wiedzą merytoryczną tylko innymi umiejętnościami. Ona była po prostu marionetką, która recytowała napisany tekst. Można powiedzieć, że była aktorką!” – powiedział dla Pomnik.pl Łukasz Darłak.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Jej rola rozjechała się z funkcją premiera. Prezes rady ministrów powinien być człowiekiem, który bierze odpowiedzialność za wszystko. Ona jak aktorka z beznadziejnego serialu odgrywała to nieudolnie. Była wykorzystana przez ludzi, którzy w nagrodę wysłali ją do Europarlamentu” – dodał.

Łukasz Darłak, który z wykształcenia jest psychologiem, obecnie pracuje z osobami chorymi na autyzm. Na udział w Big Brotherze zdecydował się, bo chciał przeżyć coś ekstremalnego. Poza wykształceniem pedagogicznym, Darłak ukończył także Lart studiO.

(jg) 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama