Reklama

Bożena Augustyn z Rzeszowa reprezentuje Polskę w konkursie na znak graficzny i hasło reklamowe belgijskiego piwa Straffe Hendrik. Na projekty rzeszowianki można oddawać głosy przez internet.

[Not a valid template]

 

Bożena Augustyn aktualnie mieszka i pracuje w Paryżu. Jest grafikiem w agencji reklamowej. Belgijski producent piwa Straffe Hendrik po raz piąty zorganizował konkurs na stworzenie znaku graficznego i hasła reklamowego. Mogą w nim brać udział fotografowie, graficy, malarze. Warunkiem jest bycie osobą pełnoletnią. Każdy artysta może zgłosić maksymalnie trzy projekty. Tyle też do konkursu zgłosiła Bożena Augustyn. Tematyka jest dowolna.

– Moje prace to „The truth about God” i „Passion”. Chodzi o siłę przekazu wizualno-komercyjnego. W pierwszej kreacji „The truth…” chodzi o teorię BIG BANG – prawdopodobieństwo, że Bóg skosztował Straffe Hendrik. Oczywiście kreacja jest humorystyczna. W drugiej i trzeciej koncepcji „Passion” chodzi o pasje mężczyzny – kobieta,  piłka nożna, sztuka. To wszystko jest ujęte w sloganie „Pasja porusza mężczyznę i czyni go silniejszym” – mówi Rzeszów-News.pl Bożena Augustyn.

Zwycięzca konkursu otrzyma 3 tysiące euro. Autor projektów, które zajmą drugie miejsce, dostanie 1,5 tys. euro, a za trzecie miejsce – 1 tys. euro. Na projekty można głosować przez internet do 15 sierpnia. Link do projektów Bożeny Augustyn, na które można głosować jest TUTAJ. – Liczę na wsparcie Rzeszowa i przyjaciół. Za głosy serdecznie dziękuję. Trzymajcie kciuki – mówi rzeszowianka.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: