W Rzeszowie powstanie jeszcze jedna fontanna!

W stolicy Podkarpacia powstanie innowacyjne osiedle, którego główną ozdobą będzie fontanna. Deweloper Szklane Tarasy zdecydował w tak niestandardowy sposób zagospodarować teren nowej inwestycji Strażacka IV etap, która będzie wybudowana w Rzeszowie.

 

„Budujemy osiedla, powstające z marzeń” – twierdzą właściciele firmy deweloperskiej Szklane Tarasy. W Rzeszowie mamy dużo tak zwanych „zwykłych blokowisk”, które nie różnią się jeden od drugiego w żaden sposób. Nowa inwestycja Szklanych Tarasów Strażacka IV etap będzie składać się z 5 bloków oraz atrakcji stworzonej specjalnie dla mieszkańców osiedla – innowacyjnej fontanny.

„Pragniemy, aby mieszkanie było nie tylko miejscem, do którego wraca się po pracy. To ma być spełnienie marzeń, azyl, poczucie bezpieczeństwa, radość istnienia, miejsce, w którym po prostu chce się być. Każde powstające u nas osiedle ma mieć swoją duszę. I w nowej inwestycji tym miejscem będzie fontanna. Chcemy, aby wasze rodziny odnalazły strefę odpoczynku oraz relaksu w miejscu zamieszkania. Mamy nadzieję, że każdy z was będzie miał poczucie, że mieszka w wyjątkowym miejscu i otacza go wyjątkowa przestrzeń. Bo tu nie tylko to, co zamknięte w czterech ścianach własnego M jest ważne, także otoczenie” – podkreśla deweloper.

Inwestycje wyróżnia jej lokalizacja – ul. Strażacka. Cicha, spokojna okolica, z dala od ulicy, lecz blisko od centrum. W ofercie dostępne jest 11 rodzajów mieszkań ze zróżnicowaną powierzchnią.

W 2016 roku deweloper Szklane Tarasy był wyróżniony tytułem Lider Regionu w kategorii „Budownictwo mieszkaniowe. Komfortowe mieszkania w nowoczesnym designie”.

Szklane Tarasy pragną wyróżnić się na mapie Rzeszowa swoimi nietypowymi inwestycjami. Na dowód tego niedługo zostaną oddane do użytkowania dwa niepowtarzalne budynki – ST Tower przy rondzie Krakowskim oraz ZIG ZAK House przy żwirowni, których architektura budzi emocje. Warto zauważyć, że w ZIG ZAK House oprócz części mieszkalnej powstanie pasaż handlowy z lokalami. Jeżeli masz pomysł na biznes – jest to idealne miejsce dla rozwoju własnej firmy.

Nowe osiedle Strażacka IV etap będzie kolejną częścią rozbudowy już istniejącego osiedla Szklane Tarasy. Budowa nowych mieszkań ruszyła w I kwartale 2017r., a zakończenie planowane jest na II kwartał 2018 r., natomiast przeniesienie własności mieszkań nastąpi w III kwartale 2018 r.

Szczegółowe informacje oraz pełna oferta mieszkań osiedla z fontanną dostępne pod nr. tel. 534 111 400, 534 311 111 lub na www.szklane-tarasy.pl

Zdjęcie: Materiały inwestora

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama