Zdjęcie: Materiały Szklanych Tarasów
Reklama

W 2018 roku w Rzeszowie powstaną nowe bloki z uniwersalnymi mieszkaniami dostępnymi dla każdego. Zainteresowaniem już cieszą się kawalerki o powierzchni 28 m2 z dużym tarasem, jak również 54m2 mieszkania dla rodzin z dziećmi. Domy z nowoczesną architekturą to inwestycja dewelopera Szklane Tarasy.

Przestronne kawalerki na nowym osiedlu Szklanych Tarasów przy ulicy Strażackiej  cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Ich wybór spowodowany tym, że każdy chce mieć własny kącik i budować rodzinę już we własnym mieszkaniu, które Szklane Tarasy oferują w atrakcyjnej cenie.

„Wiele osób kupuje u nas mieszkanie pod wynajem, bo stwierdzają, że inwestycja w mieszkanie jest najbardziej opłacalna. Na przykład kupując kawalerkę w cenie 139 400 zł możesz spokojnie ją wynajmować oraz jednocześnie spłacać kredyt i tym samym za 10 lat mieć już własne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji” –  stwierdza specjalista ds. sprzedaży Maria Fijałkiewicz.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Idealne mieszkanie na nowym osiedlu to także propozycja dla seniorów. Układ mieszkań jest taki, że każde mieszkanie będzie dostępne dla osób niepełnosprawnych. Cicha, spokojna okolica, z dala od ulicy oraz park fontann – co może być lepszego dla codziennego spaceru z ukochanym pupilem?

Szklane Tarasy to znany deweloper w Rzeszowie, który od 2006 roku działa na rynku nieruchomości. Inwestycje takie jak „ST TOWER” przy ul. Krakowskiej, „ZIG ZAG HOUSE” przy ul. Grabskiego oraz 4 bloki przy ul. Strażackiej są wizytówkami firmy. W 2017 roku rozpocznie się IV etap rozbudowy osiedla Szklane Tarasy przy ul. Strażackiej. Osiedle składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, z windami, komórkami lokatorskimi, wózkownią, rowerownią, miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz miejscami postojowymi na zewnątrz. Nowe domy zaprojektowane są tak, aby przypominały domy, budziły poczucie bezpieczeństwa oraz dumę mieszkania w tak nowoczesnym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań Szklanych Tarasów.

Zdjęcie: Materiały Szklanych Tarasów
Zdjęcie: Materiały Szklanych Tarasów
Reklama