Reklama

Znana sieć odzieżowa TK Maxx otworzyła w czwartek (28 czerwca) pierwszy swój sklep w Rzeszowie w centrum handlowym Millenium Hall. Na klientów czekają niespodzianki.

[Not a valid template]

 

Na dwóch poziomach sklepu pojawiły się zarówno ubrania, akcesoria, obuwie, jak też dodatki do domu znanych marek i projektantów, w cenach do 60 procent niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów po okazyjnych cenach. TK Maxx uzupełnia swój asortyment kilka razy w tygodniu. W nowym TK Maxx klienci znajdą m.in. tysiące pomysłów na jesienno-zimowe stylizacje.

– Sklep w Millenium Hall to nasza pierwsza lokalizacja w Rzeszowie. To już czwarty sklep, który otwieramy w tym roku w Polsce. W Rzeszowie dostrzegamy ogromną szansę rozwoju i wierzymy, że koncepcja TK Maxx spodoba się również mieszkańcom. Sklep zajmie powierzchnię 2160 m2. Stworzyliśmy 60 miejsc pracy – powiedziała Anna Wais, kierownik sklepu TK Maxx w Millenium Hall.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

TK Maxx w Millenium Hall został dzisiaj (28 sierpnia) otwarty o godz. 10:00. Klienci mogą wziąć udział w zabawie „polowanie na wieszaki”. 29 wieszaków jest ukrytych na terenie sklepu w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwony. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych.

Na klientów czeka również specjalna fotobudka TK Maxx, w której można zrobić sobie zabawne zdjęcia. Uczestnicy zabawy mogą wziąć udział w dodatkowym konkursie na Facebooku marki.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama