Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Szczęśliwy finał poszukiwań w Rzeszowie 13-letniego chłopca. Zaginął on w poniedziałek przed północą. Chłopca udało się odnaleźć.

Ze zgłoszenia, jakie odebrał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, wynikało, że 13-letni chłopiec w poniedziałek około 21:00 wyszedł z domu razem ze swoim kolegą. 13-latek nie wziął ze sobą telefonu. Matka, zaniepokojona nieobecnością syna, powiadomiła policję. 

Dyżurny ustalił rysopis chłopca, jak był on ubrany, a komunikat o zaginięciu 13-latka przekazano policyjnym patrolom. Natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, a w tym czasie matka miała zgłosić formalne zawiadomienie o zaginięciu syna.

– Zanim to jednak nastąpiło, już po kilkunastu minutach poszukiwań, policjanci z wydziału wywiadowczo – interwencyjnego na ulicy Moniuszki zauważyli nastolatka, który odpowiadał rysopisowi zaginionego – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. 

Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że to poszukiwany 13-latek. – Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę matki – dodaje nadkom. Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama