Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 73-letniego mieszkańca podrzeszowskiej Trzebosi. Policjanci odnaleźli go w Tarnobrzegu. 

O zaginięciu mieszkańca Trzebosi policjanci z rzeszowskiej komendy miejskiej zostali powiadomieni we wtorek (20 lipca), około godz. 22:00. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna przed południem wyjechał z domu rowerem.

73-latek długo nie wracał, więc jego najbliżsi postanowili go odszukać na własną rękę. Gdy poszukiwania nie przyniosły rezultatu, wezwali policjantów. Ci sporządzili rysopis zaginionego, który trafił do policyjnych patroli.

Funkcjonariusze sprawdzili, czy mieszkańcowi Trzebosi pomocy nie udzielało pogotowie ratunkowe oraz czy nie został przyjęty do szpitala. Przeszukali okolice miejsca domu, drogi prowadzące do pobliskich miejscowości, teren pobliskiego lasu i pustostany.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mężczyzna został zarejestrowany w policyjnych bazach danych jako osoba zaginiona i informację na ten temat przekazano do innych jednostek policji. 73-latek został odnaleziony w środę w Tarnobrzegu na ul. Mickiewicza.

– Był zdrowy, chociaż zdezorientowany – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. O odnalezieniu mężczyzny, dyżurny z Tarnobrzega poinformował prowadzących poszukiwania policjantów. 73-latka przekazano rodzinie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama