Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju

Wciąż nie udało odnaleźć 23-letniego Przemysława Bielaka, mieszkańca Dąbrowicy z gminy Biłgoraj, który po raz ostatni był widziany w Rzeszowie.

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, poinformował nas w środę, że to właśnie funkcjonariusze z Rzeszowa przejęli poszukiwania Przemysława Bielaka. W pierwszych dniach 23-latka poszukiwali policjanci z Biłgoraja.

– Ustaliliśmy, że noc ze środy na czwartek mężczyzna spędził w jednym z rzeszowskich hoteli. Ustalamy, z kim się spotykał zaginiony – mówi Adam Szeląg.

Przemysław Bielak w środę 11 października przyleciał samolotem z Anglii na lotnisko w Jasionce pod Rzeszowem. Wiadomo, że mężczyzna po raz ostatni z rodziną skontaktował się telefonicznie tego samego dnia ok. godz. 17:00. Potem słuch o Przemysławie Bielaku zaginął.

23-latek był widziany w okolicach Politechniki Rzeszowskiej.

Przemysław Bielak ma ok. 185 cm wzrostu, waży ok. 70, ma szczupłą sylwetkę, oczy niebieskie, czarne, krótkie włosy falowane, szczupłą twarz, uszy małe przylegające, nos prosty średni, uzębienie pełne. Policja nie posiada informacji, jak może być ubrany 23-latek.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Przemysława Bielaka, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 32 24, 17 858 33 10, alarmowy – 997 lub 112.

Zdjęcie: Archiwum rodzinne
Zdjęcie: Archiwum rodzinne

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama