Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Ponad 300 gramów niedozwolonych substancji psychotropowych znaleźli rzeszowscy policjanci w domu 32-letniego mężczyzny. Mieszkańcowi Rzeszowa grozi do 10 lat więzienia. 

O tym, że 32-latek może posiadać większe ilości narkotyków dowiedzieli się kryminalni rzeszowskiej komendy miejskiej. W minioną środę przeszukali mieszkanie mężczyzny.

– Kryminalni znaleźli trzy woreczki z zawartością jasnobeżowego proszku i jeden woreczek z podobnej zbrylonej substancji. W mieszkaniu znaleźli również kilkadziesiąt woreczków strunowych i wagę elektroniczną – poinformował Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. 

32-latek został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to środki psychotropowe. Łącznie policjanci zabezpieczyli ich ponad 300 gramów.

Śledztwo w tej sprawie wszczęto w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów, w której mieszkaniec Rzeszowa usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych substancji psychotropowych.

Jak poinformował Artur Grabowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, 32-latek przyznał się do winy. Zastosowano wobec niego dozór policji i poręczenie majątkowe. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.