Zdjęcie: Policja.pl

Rzeszowscy kryminalni zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który w czwartek rano w Rzeszowie zaatakował nożem 31-letnią kobietę – dowiedział się Rzeszów News.

– Mężczyzna został zatrzymany ok. godz. 14:00 w rejonie ulicy Siemieńskiego, gdy wrócił po skuter, który wcześniej tam zostawił. Mężczyzna wcześniej był obserwowany przez naszych kryminalnych – mówi nam Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

50-leni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj ma być przesłuchiwany w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów, która w tej sprawie wszczęła śledztwo.

Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 8:00 na osiedlu Tysiąclecia w rejonie kładki przy ul. Sienkiewicza. 50-letni mężczyzna zaatakował nożem swoją 31-letnią znajomą, a potem uciekł. Przez kilka godzin sprawca był poszukiwany przez policjantów.

Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.

31-latka szybko opuściła szpital, a potem zeznania składała na policji oraz w prokuraturze. Kobieta został uderzona nożem w okolice ucha. Na szczęście rana okazała się powierzchowna. Nie wykluczone, że prokuratura zatrzymanemu mężczyźnie postawi zarzut usiłowania zabójstwa.

Motywy działania sprawcy nie są bliżej znane. – W tle tego zdarzenia jest konflikt w relacjach damsko-męskich między poszkodowaną kobietą a zatrzymanym mężczyzną – słyszymy od policjantów.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama