Reklama

14 lipca w Rzeszowie odbędzie się nietypowa gra miejska – „Rzeszowski Czelendż”. Do wygrania będą pieniądze. Ile? To zależy od Was.

Aby wziąć udział w grze należy na swoje urządzenie mobilne pobrać aplikację EventLista (dostępna m.in. w sklepie Google Play”). Tyle, ile będzie aplikacji kliknięć „wybieram się” na „Rzeszowski Czelendż”, tyle złotych dostanie pierwsza osoba OSOBA, która odnajdzie sekretne miejsce ukrycia pieniędzy. Np. 100 kliknięć ”wybieram się” = 100 zł, 1000 kliknięć ”wybieram się” = 1000 zł, 10 000 kliknięć ”wybieram się” = 10 000 zł.

– Obecnie w puli mamy około 40 zł, ale sama gra jest zaplanowana na 14 lipca o godz. 18:00, także wierzymy, iż zbierze się więcej kliknięć. Pieniądze będą ukryte w jednym miejscu w centrum Rzeszowa, a aby do niego dotrzeć trzeba będzie dobrze odczytać wcześniejsze wskazówki – informuje Gabriela Sitarz z biura organizatora gry „Rzeszowski Czelendż”.

Na osoby, które dotrą za późno, będą czekały nagrody pocieszenia. Uczestnicy gry nie dostają mapy, wszystkie wskazówki będą umieszczane w aplikacji EventLista. Gdzie się gra rozpocznie? Już niedługo pierwsza podpowiedz. Organizatorzy zachęcają do udziału w zabawie.

– „Rzeszowski  Czelendż” to świetny sposób na spędzenie wolego czasu i możliwość wygrania dużej sumy pieniędzy – uważają organizatorzy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama