Zdjęcie: materiały prasowe

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza uzdolnioną tanecznie młodzież w wieku 12-14 lat do grupy ArtDance Junior. Nabór do zespołu we wtorek, 22 listopada.

Spotkanie zaplanowano w RDK filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a, początek o godz. 18:30. Więcej informacji na temat zespołu oraz naboru uzyskacie dzwoniąc pod numer: 515 409 262 lub pisząc na adres: magdalena.szalwicka@rdk.rzeszow.pl

ArtDance w filii Staromieście działa od października 2014 roku. Zajęcia zespołu opierają się na technice tańca współczesnego, show dance, obserwacji i poznawaniu swojego ciała, improwizacji ruchowej oraz uwalnianiu określonych emocji podczas tańca.

Aktualnie instruktorem i opiekunem artystycznym zespołu jest Wiktoria Lech, a zajęcia z akrobatyki prowadzi Aleksander Szczerbaty. ArtDance bierze udział w licznych konkursach i przeglądach tanecznych o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do największych, dotychczasowych sukcesów zespołu można zaliczyć III miejsce zdobyte w 2020 r. w IDO Show Dance w Świebodzicach, II miejsce w 2021 r. podczas „Magic of Dance” w Ostrowie Wlk, czy I miejsce w 2022 roku podczas IDL All Stars Final w Dębnie.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama