Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na cykl koncertów charytatywnych pod nazwą „Styczeń  z Kolędą”. W ich trakcie odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc chorej na raka Justynie Błachut-Myśliwiec z Rzeszowa.

Koncerty kolęd organizowane są w ramach akcji pomocy „Rzeszowski Dom Kultury dla Justyny”. Przypomnijmy, Justyna Błachut-Myśliwiec, która jest mamą dwójki dzieci, od sześciu lat zmaga się z chorobą nowotworową. Tym razem guz na płucu w szybkim tempie urósł do 11 cm. Justyna potrzebuje pomocy, aby jak najszybciej wygrać walkę z chorobą.

Akcję pomocy Justynie nagłośniliśmy na początku listopada, gdy w internecie ruszyła akcja „Justyna walczy o życie. Potrzebuje Waszej pomocy”. Rodzina i znajomi Justyny zorganizowali akcję „Parzymy kawę dla Justyny” oraz aukcję obrazów, z których dochody zostały przeznaczone na leczenie rzeszowianki.

Teraz do pomocy Justynie Błachut-Myśliwiec włącza się Rzeszowski Dom Kultury, który zaprasza mieszkańców Rzeszowa do wzięcia udziału w akcji pomocy, która odbędzie się w ramach cyklu imprez „Styczeń z Kolędą”. Podczas sześciu bezpłatnych koncertów odbędzie się zbiórka dobrowolnych datków pieniężnych, które w całości przeznaczone zostaną na dalsze leczenie Justyny.

Akcję można wesprzeć także poprzez wpłacenie pieniędzy na numer konta 23 1140 2004 0000 3702 7591 5136 (tytuł przelewu: na leczenie).

Lista koncertów w ramach „Stycznia z Kolędą”

– 10 stycznia, godz. 17:00 – WIECZÓR KOLĘD, Rzeszowski Dom Kultury filia „Zwięczyca” (ul. Beskidzka 6)

– 16 stycznia, godz. 18:00 – KONCERT KOLĘD, Rzeszowski Dom Kultury filia „Zalesie” (ul. Wieniawskiego 84)

– 17 stycznia, godz. 16:00 – RODZINNE KOLĘDOWANIE, Rzeszowski Dom Kultury filia „Budziwój” (ul. Budziwojska 194)

– 24 stycznia, godz.17:30 – WIECZÓR KOLĘD, Rzeszowski Dom Kultury filia „Załęże” (ul. Księdza Jana Stączka 12)

– 26 stycznia, godz. 17:00 – KONCERT KOLĘD, Rzeszowski Dom Kultury filia „Biała” (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164)

– 31 stycznia, godz. 17:00 – HEJ KOLĘDA, KOLĘDA, Rzeszowski Dom Kultury filia „Staroniwa” (ul. Staroniwska 46)

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: