Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiego Domu Kultury

Wakacyjne półkolonie dla dzieci będą realizowane w trybie stacjonarnym, ale z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa zalecanych przez sanepid.

Letni Wypoczynek skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. W jego programie znajdą się warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne. W środę (10 czerwca) ruszają zapisy. 

Wakacyjne półkolonie zostaną zorganizowane w dziewięciu tygodniowych turnusach, od 29 czerwca do 28 sierpnia. Grupy będą liczyć nie więcej niż 12 uczestników. 

Dodatkowo półkolonie zaplanowano w tych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury, które mają ogrodzony teren zielony, umożliwiający realizowanie zajęć ruchowych, sportowych, gier i zabaw  na świeżym powietrzu. 

Półkolonie będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 16:30. Od 29 czerwca do 31 lipca w filiach Drabinianka i Słocina, a od 3 sierpnia do 28 sierpnia 2020 roku w filiach Country, Drabinianka, Słocina, Staromieście i Załęże.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Koszt udziału w Letnim Wypoczynku to 250 zł za tydzień. Dla posiadaczy karty „Rodzina Wielodzietna 3+” opłata wynosi 175 zł za tydzień. W cenę wliczony jest koszt wyprawki plastycznej oraz wyżywienia (śniadanie, drugie śniadanie, obiad i napoje).

Zapisy prowadzone będą online. Regulamin oraz warunki kwalifikacji dostępne są na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama