Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiego Domu Kultury

Na czwartą edycję spotkań „Szpilką w Sedno” oraz spotkanie „Mężczyzna w Sedno” zaprasza Rzeszowski Dom Kultury. To okazja do wzięcia udziału nie tylko w ciekawych warsztatach, ale również nawiązania nowych znajomości.

Spotkania „Szpilką w Sedno” i „Mężczyzna w sedno” odbędą się w trzech filiach RDK – Staroniwa, Krynicka oraz Zwięczyca.

Wiosenny cykl otworzą 16 marca warsztaty makijażowe w filii Zwięczyca przy ul. Beskidzkiej 6. Uczestniczki poznają podstawy makijażu, techniki i triki makijażowe oraz spróbują wykonać codzienny makijaż dla siebie. Na warsztaty należy przynieść kosmetyki i narzędzia, które wykorzystywane są przez uczestniczki na co dzień. Koszt udziału w warsztatach wynosi 20 zł.

Kolejne spotkanie dla kobiet dotyczyć będzie zdrowia i odbędzie się 5 kwietnia w filii Staroniwa przy ul. Staroniwskiej 46. Celem spotkania będzie budowanie świadomości wśród kobiet na temat chorób ginekologicznych, a uczestniczki spotkania dowiedzą się o profilaktyce i leczeniu chorób kobiecych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Nowością w tym sezonie będzie otwarte spotkanie dla mężczyzn „Mężczyzna w Sedno”, które odbędzie się 11 maja w filii Krynicka przy ul. Krynickiej 1. Mężczyźni będą mogli poznać zasady męskiej stylizacji oraz budowania wizerunku. Druga część spotkania będzie miała charakter warsztatu rozwojowego, a dotyczyć będzie zagadnień związanych z potrzebami i oczekiwaniami wobec mężczyzn we współczesnym świecie.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w spotkaniach i warsztatach dostępne są na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama