Zdjęcie: materiały Rzeszowskiego Domu Kultury

Jesteś kreatywny? Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą, czy też dorosłymi i seniorami? Rzeszowski Dom Kultury szuka instruktorów. 

RDK przygotowuje się do nowego sezonu kulturalnego 2023/2024, dlatego do swojego zespołu potrzebuje instruktorów zajęć artystycznych, edukacyjnych oraz ruchowych.

– Poszukujemy ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą czy też dorosłymi i seniorami – wyjaśnia Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Rzeszowski Dom Kultury swoją działalność prowadzi w 19 filiach na terenie całego miasta. W ofercie ma ponad 40 propozycji zajęć. W zakończonym sezonie 2022/2023 z zajęć RDK skorzystało ponad 5000 uczestników. Zajęcia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Aby sprostać oczekiwaniom mieszkańców i ciągle zmieniającym się trendom, RDK planuje rozszerzyć działalność, zarówno pod kątem już istniejących zajęć, jak i zupełnie nowych propozycji. Dlatego RDK zaprasza do współpracy instruktorów.

Advertisement

– Oferujemy stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się instytucji kultury – zachęca RDK. 

RDK zatrudni instruktorów zajęć tanecznych (różne formy), muzycznych (wokal, gitara, pianino), manualnych (plastyka, rękodzieło), umuzykalniająchych dla dzieci i rodziców, angielskiego oraz sportowych (aerobik, gimnastyka kręgosłupa, pilates, joga, stretching).

RDK czeka również na instruktorów z propozycjami zupełnie nowych zajęć. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: biuro@rdk.rzeszow.pl.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama