Zdjęcie: Materiały prasowe

Sukces pop-rockowego zespołu Dreamheart z Rzeszowa. 4 sierpnia wystąpi na Małej Scenie PolAndRock Festival, dawniej Przystanku Woodstock w Kostrzynie. 

W ubiegłą sobotę 21 kwietnia we Wrocławiu w klubie A2 odbyły się eliminacje do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, czyli PolAndRock Festival, który odbędzie się w Kostrzynie 2-4 sierpnia br., organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku Jurek Owsiak ogłosił, że ze względów prawnych nazwa „Przystanek Woodstock” nie może być dalej używana, a festiwal zmieni swoją nazwę na „Pol’and’Rock Festival”. 

W eliminacjach wzięło udział 10 zespołów. Trzy z nich powalczą o występ na Dużej Scenie festiwalu w Finale Eliminacji 30 czerwca w Warszawie. Jeden został zaproszony na Scenę Lecha, a dwa, w tym rzeszowski Dreamheart, zostały zaproszone na Małą Scenę festiwalu.

– To dla nas ogromny sukces i spełnienie marzeń. Nie możemy się już doczekać sierpnia – mówią członkowie zespołu, który na Małej Scenie PolAndRock Festival wystąpi 4 sierpnia. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dreamheart powstał w Rzeszowie w 2014 roku. To czterech pełnych pasji do muzyki przyjaciół. W 2017 r. wydali swoją pierwszą „epkę” – „Paper Hearts”. W swojej twórczości inspirują się zespołami takimi jak 5 Seconds of Summer, All Time Low czy Paramore, ale teksty oraz muzykę od początku do końca piszą sami.

Najbliższy koncert Dreamheart odbędzie się 18 maja w Radiu Rzeszów w studiu im. Tadeusza Nalepy.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama