Rzeszowski Empik w Outlet Graffica w nowej odsłonie już otwarty [FOTO]

Empik w Outlet Graffica w Rzeszowie zyskał zupełnie nowy wystrój po generalnym remoncie. To teraz nowoczesna, przyjazna i pełna inspiracji przestrzeń dla wszystkich spragnionych kultury.

 

Empik w premierowej odsłonie w piątek został otwarty dla klientów. W nowym Empiku klienci znajdą obok książek, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych i puzzli oraz biletów na różne wydarzenia, także poszerzoną ofertę muzyczną i cały dział z płytami winylowymi.

W aranżacji nowego Empiku dominują jasne kolory – jest nowocześnie, ale też przytulnie. Empik zadbał o czytelną nawigację, intuicyjne rozmieszczenie działów oraz jasny językowi kolorów, dzięki czemu znalezienie poszczególnych stref oraz produktów jest bardzo proste.

Nowy Empik jest przyjazny osobom niepełnosprawnym – odległości między regałami i stołami umożliwiają bezproblemowe poruszanie się po sklepie. Pojawiły się również nowe jasne praktyczne meble i interaktywne urządze­nie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta.

Strefa do obsługi zamówień ze sklepu internetowego empik.com pomieści teraz ok. 500 paczek, dzięki czemu nawet w okresach wzmożonych zakupów online, nowy salon gwarantuje ich płynne, bieżące wydawanie.

Z okazji otwarcia, klienci nowego Empiku do soboty 21 kwietnia mogą skorzystać z 20-procentowego rabatu na pełną ofertę książkową, muzyczną i filmową. Empik w Outlet Graffica (dawna Graffica) funkcjonuje od 14 lat. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama