Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Rzeszowski lokal sieci Makarun Spaghetti and Salad otrzymał nominację do tytułu Best Restaurant Awards 2018. O zwycięstwie zdecydują klienci. Niektórzy z nich zostaną za to nagrodzeni voucherami na posiłki.

Plebiscyt ogłosił na początku grudnia popularny portal Pyszne.pl. Od pięciu lat, co roku wybiera do konkursu najlepsze restauracje działające w serwisie. Bierze pod uwagę takie kryteria jak ogólna liczba zamówień w roku oraz opinie klientów. Nominowani walczą o kilka tytułów: Lokalny Zwycięzca, Zwycięzca w Kategorii i Zwycięzca Polski.

W tym roku w plebiscycie weźmie udział 615 restauracji z 39 miast. Wśród nominowanych są dwa lokale sieci Makarun Spaghetti and Salad – w Rzeszowie i Białymstoku. 

Gorąco zachęcamy naszych stałych bywalców i nowych klientów, by oddali swój głos na Makaruna w Białymstoku lub Rzeszowie. Wystarczy, że do 6 stycznia wystawią dobrą opinię o zamówionym na portalu Pyszne.pl makarunie. Pod uwagę brana będzie nie tylko ilość opinii, ale również liczba przyznanych gwiazdek wyjaśnia zasady Agnieszka Pypa, specjalistka do spraw franczyzy w sieci.

Makarun z Rzeszowa ma blisko 1700 opinii, cztery gwiazdki i ambicje na więcej. Zwycięzcy konkursu, poza zaszczytnym tytułem, otrzymają także nagrody w postaci materiałów promocyjnych, a zdobywca pierwszego miejsca – ekologiczny skuter elektryczny do realizacji dostaw.

Nagrodzeni też zostaną sami recenzenci. Ci, którzy napiszą ciekawą opinię mają szansę wygrać kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7,5 tysiąca złotych, albo jeden z 23 voucherów o wartości od 100 do 1000 złotych. Zwycięzców plebiscytu Pyszne.pl poznamy już w styczniu.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama