Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Tegoroczny Salon Maturzystów po raz pierwszy w Uniwersytecie Rzeszowskim. Odbędzie się on w dniach 24-25 września. 

Jak poinformował dr Maciej Ulita, rzecznik UR, na zainteresowanych maturzystów, zgodnie z tradycją Salonu czeka wiele wydarzeń i wystawców. Formuła imprezy została wzbogacona o warsztaty, wykłady inspiracyjne, porady ekspertów z przychodni psychologiczno-pedagogicznych i urzędów pracy oraz  badanie predyspozycji zawodowych.

– Podczas trwania Salonu można będzie porozmawiać z przedstawicielami różnych uczelni, dowiedzieć się wszystkiego o kierunkach i przebiegu studiów oraz perspektywach zatrudnienia – przekazuje dr Ulita. 

Maturzyści będą mogli również otrzymać informację z „pierwszej ręki” na temat czekającego ich niebawem egzaminu dojrzałości. Okazją do tego będzie spotkanie z ekspertami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Tematyką spotkań będą m.in. „Jak osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym z język obcego”, „Czy umiesz, czy nie umiesz licz na siebie”, „Sukces na egzaminie z biologii-czy to możliwe”.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas Rzeszowskiego Salonu Maturzystów uczniowie szkół średnich będą mieli także okazję mogli poznać bazę dydaktyczną i campus UR. Salon odbędzie się w dniach 24-25 września br. w budynku A0 przy ul. Pigonia 1 od godz. 8:00 do 15:00. Szczegółowy program Salonu znajdziecie TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama