Reklama

Około 150 tysięcy złotych wyda Rzeszów na imprezę sylwestrową dla mieszkańców. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Hey.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się na Rynku o godzinie 21. Urzędnicy szacują, że w tym roku w zabawie weźmie udział ok. 8 tys. osób. Imprezę poprowadzą prezenterzy telewizyjni: Karolina Dobrowolska, znana z programu „Kawa czy herbata?”, oraz Konrad Dudek z TVP Rzeszów.

– Dodatkową atrakcją i promocją dla miasta, będzie też to, że rzeszowskiego sylwestra będzie można oglądać w TV Regionalnej. Będzie transmitowany na żywo od godz. 23.30 do godz. 23.50 – informuje Katarzyna Pawlak z biura prasowego urzędu miasta. – Po transmisji w TVP odbędzie się tradycyjny pokaz sztucznych ogni – dodaje.

Organizatorzy imprezy informują, że miasto będzie objęte patrolami policyjnymi. Dodatkowo na teren imprezy nie wolno wnosić broni i przedmiotów niebezpiecznych, materiałów pirotechnicznych oraz alkoholi oraz napoi w szklanych butelkach. Teren imprezy będzie ściśle monitorowany miejskimi kamerami. Organizatorzy zapewniają uczestnikom opiekę służb medycznych, a w rzeszowskim ratuszu znajdzie się sztab dowodzenia.

Podczas imprezy życzenia noworoczne dla mieszkańców wygłosi prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

PROGRAM

21.00 – rozpoczęcie

21.15 – Le Fleur, zwycięzcy Rockowej Nocy 2013

22.15 – Neonovi

23.20 – Hey

1.30 – zakończenie

httpv://www.youtube.com/watch?v=71z4Z4vakx8#t=41

 

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: