Zdjęcie: Robert Lasek / materiały prasowe
Reklama

Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad oraz KęKę będą gwiazdami muzycznymi tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów. Będzie ich więcej. 

Jak informowaliśmy, 27. Rzeszowskie Juwenalia, które organizuje Politechnika Rzeszowska, odbędą się w dniach 6-7 maja (piątek, sobota) na terenie miasteczka akademickiego PRz. Juwenalia wracają po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.

W piątek organizatorzy podali pierwsze szczegóły dwudniowego święta studentów. Tradycyjnie rozpoczną się one od symbolicznego przekazania kluczy do bram miasta przez władze Rzeszowa. Potem barwny korowód studentów przejdzie na teren miasteczka. 

Na razie wiadomo, że na scenie głównej wystąpią: Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad i KęKę. – Planujemy 10 koncertów, po pięć na każdy dzień: dwa koncerty pop, dwa rap i jeden w innym stylu – mówi Kamil Chohura, koordynator 27. Rzeszowskich Juwenaliów. 

Pełną rozpiskę koncertową mamy poznać jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Oprócz sceny głównej, będzie druga scena z muzyką klubową. Poza muzycznymi atrakcjami, na terenie miasteczka będzie bungee, wesołe miasteczko oraz strefa gastronomiczna.

27. Rzeszowskie Juwenalia będą płatne. Z bilet na jeden dzień studenci i uczniowie zapłacą 20 zł, za karnet – 30 zł. Osoby, które nie są uczniami i studentami, zapłacą: 40 i 60 zł. Sprzedaż biletów i karnetów przez internet rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. 

Bilety będzie można kupować także przed wejściem na teren imprezy. Organizatorzy przewidują uruchomienie innych punktów sprzedaży. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama