Zdjęcie: Facebook.com / ReTo
Reklama

Organizatorzy 27. Rzeszowskich Juwenaliów wiedzą jak budować napięcie. W poniedziałek wieczorem ogłosili dwie kolejne gwiazdy, które wystąpią na scenie głównej Politechniki Rzeszowskiej. 

– Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wystąpi u nas również Enej oraz ReTo – mówi Kamil Chohura, koordynator 27. Rzeszowskich Juwenaliów. – Widać zatem, że niezależnie od muzycznych gustów, każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie – dodaje.

Oprócz Enej oraz ReTo do Rzeszowa przyjadą także: Lady Pank, Hunter, Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad oraz KęKę. Jednak to wciąż nie jest pełna lista artystów, organizatorzy ogłoszą jeszcze dwie gwiazdy. 

Mają na to prawie dwa tygodnie, bo 27. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się 6 i 7 maja. Rozpoczną się tradycyjnie, na rzeszowskim rynku. Najpierw wystąpi Studencki Zespół  Pieśni i Tańca PRz „Połoniny”, następnie prezydent miasta przekaże studentom symboliczne klucze do bram miasta. 

W muzyczne rytmy uczestników juwenaliów wprowadzi zespół The Fox Cats, którzy w barwnym korowodzie przejdą głównymi ulicami Rzeszowa.

Na terenie miasteczka politechniki będą cztery sceny, do tego bungee, wesołe miasteczko i strefa gastronomiczna. 

Za wstęp na juwenalia trzeba zapłacić. Bilety i karnety można kupić stacjonarnie w sklepach Empik oraz w internecie na Empik Bilety i Going, będą również dostępne przed wejściem na koncerty. Jednorazowe bilety ulgowe dla studentów i uczniów kosztują 20 zł, dla pozostałych 40 zł, a dwudniowe karnety odpowiednio 30 i 60 zł. 

(la)

Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama