Studenci czterech rzeszowskich uczelni przeszli w czwartek ulicami miasta w barwnym korowodzie. XXII Rzeszowskie Juwenalia rozpoczęte.

Juwenalia są organizowane przez Politechnikę Rzeszowską, Wyższą Szkołę Prawa i Administracji, Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania oraz Wyższą Szkołę Inżynieryjno-Ekonomiczną.

Na Rynku studenci odebrali na Rynku symboliczny klucz od bram miasta od prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Potem przeszli na Miasteczko Akademickie PRz, gdzie do soboty odbędzie się 14 koncertów.

W czwartek zagrają: Chwytak, Mr Pollack, Happysad, i Kult. W piątek (8 maja) koncerty od rozpoczną się o 16:30. Wystąpią: Kabonos, Bisz, Ras Luta & Kuba 1200, Strachy na Lachy i Luxtorpeda. W sobotę (9 maja) zagrają: TaLLib & Sztoss, Miuosh, Elektryczne Gitary, Coma oraz Bracia Figo Fagot. Pierwsze koncerty od godz. 17:30.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wstęp na koncerty bezpłatny.

Codziennie, od godz. 20:00 do 5:00, czynna będzie Strefa Klubowa. Zagrają: Alex, Adi, LarsM, Kamil Pankowski, Satora, SandPokers, Junkie Punks, Mike Evans, Belezze, Digital Mode, Mattheo DaFunk, TomoVip, RafCio, Crush, Vertiz, Martins.

W miasteczku juwenaliowym uczestnicy imprezy będą mieli okazję skoczyć na bungee (8-9 maja). Skoki będzie można oddać z wysokości ok. 60 m. Cena 60 zł. Ponadto będzie można przejechać się gokartem na specjalnie przygotowanym torze i odwiedzić wesołe miasteczko.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama