przedszkole-rzeszow
Reklama

Szkoła Podstawowa Montessori im. Pilota Pirxa w Rzeszowie, wraz z oddziałem przedszkolnym, założona przez Hannę i Macieja Wantusiaków, prowadzona jest zgodnie z autorską wersją metody Marii Montessori. Placówka wzbogaciła się o innowacyjny system Inso, który ułatwia rozliczenia i komunikację z rodzicami.

Założyciele wyznaczają kierunek, w którym podąża placówka i zajmują się jej finansami. Z sukcesem pomaga im w tym aplikacja Inso. To nowoczesny system do obsługi przedszkoli i żłobków, który stał się kluczowym udogodnieniem w pracy administracji przedszkola. Placówka może skupić się na celach edukacyjnych, jednocześnie zapewniając rodzicom łatwy dostęp do informacji i rozliczeń.

Jakość i nowoczesność

Przedszkole Montessori w Rzeszowie od samego początku stawiało na jakość usług edukacyjnych i komunikacji z rodzicami, w tym na staranne prowadzenie finansów.

– Zdecydowaliśmy się na wdrożenie aplikacji, która efektywnie wspiera nas w rozliczeniach – mówi Maciej Wantusiak, dyrektor przedszkola. – W pierwszych latach działalności wszystko organizowaliśmy za pomocą programu Excel i poczty e-mail. Ciągły wzrost, urozmaicona oferta zajęć dodatkowych i rozbudowany system naliczania czesnego, a także nasze zaangażowanie w inne projekty, spowodowały, że zdecydowaliśmy się sięgnąć po nowoczesne, zaawansowane narzędzie, które wspomaga pracę.  

Aplikacja wspomaga rozliczenia i komunikację  

Wybór systemu do Szkoły Podstawowej im. Pilota Pirxa (wraz z oddziałem przedszkolnym), był długim procesem. Założyciele skupili się na znalezieniu najlepszej aplikacji, która będzie wyróżniać się jakością i intuicyjnością w zakresie obsługi oraz zapewni placówce płynność finansową. Wszystkie potrzeby i oczekiwania spełniła aplikacja Inso. Dała placówce możliwość prowadzenia kompleksowych rozliczeń z rodzicami i zapewniła łatwy dostęp do aktualnych informacji.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Maciej Wantusiak wskazuje, że – zanim zespół placówek zdecydował się nawiązać współpracę z Inso – przetestowano dwie inne aplikacje. Nie sprostały one jednak wyzwaniom stojącym przed tego typu oprogramowaniem. Ogromne znaczenie przy wyborze miała wyjątkowa jakość obsługi i pozytywne relacje już od pierwszego kontaktu. Dzięki aplikacji Inso od pierwszego dnia każdego miesiąca placówka może wysłać rodzicom bieżące rozliczenia ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Każdy rodzic w swojej aplikacji ma podgląd rachunku wraz z jego składowymi, w tym widzi aktualne saldo i zobowiązania. Co więcej, może w łatwy sposób uregulować należności, korzystając z płatności online stanowiących część aplikacji.

przedszkole-rzeszow

Aplikacja Inso sprawdza się również bardzo dobrze w szkole podstawowej. Funkcje generowania rozliczeń, sumowania posiłków i komunikacji z rodzicami są bardzo przydatne w codziennej pracy.

Udogodnienia dla rodziców

Aplikacja Inso stanowi duże udogodnienia dla rodziców. Z perspektywy rodzica istotne jest to, żeby wszystkie informacje były w jednym miejscu, np. pełne zestawienie kosztów. Dzięki wbudowanej w aplikację funkcjonalności można też zrobić przelew w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia, co jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. 

przedszkole-rzeszow

Wprowadzenie nowoczesnej technologii przyniosło wymierne korzyści w postaci zwiększenia komfortu rodziców. Przełożyło się to również na redukcję opóźnień w płatnościach i poprawę płynności finansowej placówki. Aplikacja Inso okazała się niezbędnym narzędziem wspomagającym pracę i kluczem do budowania pozytywnego wizerunku placówki jako lidera w dziedzinie edukacji i jakości obsługi na lokalnym rynku.

Więcej informacji: www.inso.pl

Reklama