Wśród nich wystąpią m.in. Dope D.O.D, GrubSon i Pokahontaz. ArtDeRue OpenAir Festival 2014 odbędzie w piątek i sobotę (10-11 października) na placu eventowym Millenium Hall w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

Organizatorzy festiwalu tak go reklamują: „Eksplozja bitów, mnogość stylów i ogromna dawka dobrej muzyki”.

– Zaprosiliśmy reprezentantów hip-hopu, reggae, ragga czy dancehallu, ale także sceny funkowej i dubstepowej – mówi Paweł Wawrzycki, jeden z organizatorów.

Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia będzie słynna, holenderska grupa hip-hopowa, Dope D.O.D. Dwudniowy festiwal zakończy występ reprezentanta wytwórni MaxFloRec, GrubSona, autora m.in. „Na szczycie”, którego teledysk na Youtube.com ma ponad 43 mln odsłon!

– Wybór artystów, którzy w tym roku zagrają na ArtDeRue jest nieprzypadkowy. Praktycznie każdy z wykonawców jest albo świeżo po wydaniu nowego albumu, albo nie miał jeszcze nigdy okazji promować go w Rzeszowie. Z materiałem ze swojego debiutanckiego, solowego krążka wystąpi m.in. K2. Na pewno nie zabraknie więc, bijącego ostatnio rekordy popularności, singla pt. „1 moment” – mówi Paweł Wawrzycki.

Na scenie zagrają: Dope D.O.D, GrubSon, Pokahontaz, Eldo, Ten Typ Mes, Rasmentalism, Bob One & Bas Tajpan, Jarecki & BRK, K2, Homex i Strana Vychodna.

Festiwal poprowadzi Eskaubei. Na after party zapraszają za to: DJ Phunkill, DJ Zoltan i DJ Noriz.

Bilety na rzeszowskie święto hip-hopu dostępne są na Ticketpro.pl (kliknij TUTAJ), w sieci salonów EMPiK, Saturn i Media Markt oraz w rzeszowskim Selectshopie. Wejściówka na wybrany dzień festiwalu kosztuje w przedsprzedaży 50 zł, karnet dwudniowy – 80 zł Bilet w dniu imprezy kosztuje 60 zł.

Organizatorem ArtDeRue OpenAir Festivalu 2014 jest agencja SPOT, partnerem imprezy MaxFloRec.

PROGRAM FESTIWALU

Piątek (10 października)

– Homex – godz. 19:00

– Jarecki & BRK – godz. 19:40

– Pokahontaz – godz. 20:30

– Ten Typ Mes – godz. 21:40

– Dope D.O.D – 23:10

Sobota (11 października)

– Strana Vychodna – godz. 19:00

– K2 – 19:40

– Eldo – godz. 20:20

– Bob One i Bas Tajpan – godz. 21:20

– Rasmentalism – godz. 22:30

– GrubSon – godz. 23:40

https://www.youtube.com/watch?v=Lt2WSvdBHd8

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama