„Ja jestem…” – to najnowszy spektakl Teatru Przedmieście w Rzeszowie. Odbędzie się 7 grudnia. Bilety w promocyjnej cenie – 15 zł.

Spektakl „Ja jestem…” rozpocznie się godz. 19:00 w siedzibie teatru przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie.

„Ja jestem…” to spektakl oparty na wątkach autobiograficznych, który porusza problem powinności i wolności, a także naszej bezradności i siły wobec nieoczekiwanego. Widz zostaje zaproszony do pokoju dziecinnego pełnego bajkowości, ale też samotności, strachu i okrucieństwa.

Bierzemy udział w dziwnej i przerażającej maskaradzie, gdzie na plan pierwszy wyłania się dramat kobiety uwięzionej w konwenansie obyczajów i przyzwyczajeń.

To spektakl o tych, którzy decydują się na związek, w którym w pakiecie z ukochaną osobą dostają dziecko. Zakochani wierzą, że miłość przezwycięży wszystkie trudności, ale nie znają ceny, jaką przyjdzie im zapłacić za to zwycięstwo. Bo kiedy dajemy z siebie więcej niż chcemy i próbujemy być lepsi niż możemy, frustracja może zmienić życie w piekło.

Symboliczna wieloznaczność przedstawienia oparta na przenikaniu się tonów dramatycznych i ironicznych, nostalgicznych i groteskowych wyraża naszą ludzką bezradność wobec wyroków losu.

A w tle słychać cichy chichot śmierci…

Spektakl „Ja jestem…” wyreżyserowała i napisała do niego scenariusz Aneta Adamska. Za scenografię odpowiada Roman Siwulak, za muzykę – Jakub Adamski i Maciej Szukała

Na scenie występują: Aneta Adamska, Jakub Adamski, Diana Bednarz, Magda Sroka, Paweł Sroka, Maciej Szukała

Bilety na spektakl są w promocyjnej cenie – 15 zł. Można je rezerwować pod numerem telefonu: 667 714 730.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama