Dzisiaj (29 listopada) w programie „Mam Talent” w TVN zobaczymy rzeszowsko-przemyski duet wokalny Sabinę Kurek-Delikat i Kubę Prachowskiego.

„Jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać! Mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować i tak jak my, dobrze się bawić” – napisali na Facebooku Sabina i Kuba.

„W wielkim finale zostały już tylko dwa miejsca. To czas na ostatni półfinał i wybranie ostatniej dwójki szczęśliwców, którzy rzutem na taśmę dostaną jeszcze szansę walki o 300 tys. złotych i tytuł zwycięzcy siódmej edycji Mam Talent” – informuje oficjalna strona programu.

Sabina Kurek-Delikat i Kuba Prachowski przygodę z „Mam Talent” rozpoczęli pierwszą wspólną piosenką „What’s Wrong”. Publiczność nagrodziła ich głośnymi brawami. Także na jury zrobili ogromne wrażenie.

– To było przepiękne. Często kiedy pojawiają się duety jest coś takiego, że się myśli: Ach, ona ma trochę lepiej, on jest trochę fajniejszy. Nie, uzupełniacie się genialnie. Przepięknie, wow – skomentowała występ Sabiny i Kuby, Agnieszka Chylińska.

Kuba i Sabina poznali się w ubiegłym roku podczas III edycji festiwalu Rzeszowskie Święto Wokalne. Są przyjaciółmi, pracują nad autorskimi kompozycjami. Doskonale czują się w subtelnych, popowych klimatach, których charakterystyczną cechą jest dominujące, akustyczne brzmienie gitary oraz melodie śpiewane przez nich w harmonii.

Poza współpracą z Sabiną, Kuba jest również wokalistą, muzykiem oraz autorem piosenek zespołu Eden Express, z którym związany jest od 7 lat. Sabina śpiewa od lat, jednak dopiero od dwóch lat szkoli swój głos pod okiem Magdaleny Skubisz ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Półfinałowy odcinek „Mam Talent” z udziałem Sabiny i Kuby rozpocznie się dzisiaj (29 listopada) o godz. 20.

Przypomnijmy, że 5. edycję programu w TVN wygrała rzeszowska para tancerzy: Delfina Przeszłowska i Bartek Byjoś.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama