Rzeszowsko-przemyski duet wokalny Sabina Kurek-Delikat i Kuba Prachowski wystąpili w czwartek w „Dzień Dobry TVN”. Zaśpiewali swoją najnowszą piosenkę „Wiser”.

[Not a valid template]

 

Sabina i Kuba wystąpili w ostatniej edycji programu „Mam Talent”. Dotarli do półfinału. W czwartek mieli okazję zaśpiewać w „Dzień Dobry TVN”. Występ Kuby i Sabiny możecie zobaczyć TUTAJ.

Kuba i Sabina poznali się w 2013 r. podczas III edycji festiwalu Rzeszowskie Święto Wokalne. Są przyjaciółmi, pracują nad autorskimi kompozycjami. Doskonale czują się w subtelnych, popowych klimatach, których charakterystyczną cechą jest dominujące, akustyczne brzmienie gitary oraz melodie śpiewane przez nich w harmonii.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Poza współpracą z Sabiną, Kuba jest również wokalistą, muzykiem oraz autorem piosenek zespołu Eden Express, z którym związany jest od 7 lat. Sabina śpiewa od lat, jednak dopiero od ponad dwóch lat szkoli swój głos pod okiem Magdaleny Skubisz ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Kuba Prachowski ma 34 lata, z zawodu jest nauczycielem angielskiego, mieszka w Przemyślu, Jest żonaty, ma dwie córki w wieku 3 i 5 lat. Sabina ma 32 lata, z wykształcenia jest magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej, aktualnie jest managerem projektu unijnego. Mieszka w Rzeszowie. Jest mężatką, ma 5-letnią córkę.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama