Zdjęcie: Materiały firmy Respawn
Reklama

Od niedawna w sercu Rzeszowa można pograć na nowoczesnym sprzęcie VR, od apokalipsy zombie, przez niszczenie androidów, po obronę zamku. Wszystko w wirtualnej rzeczywistości, która zniewala swymi możliwościami.

W sercu Rzeszowa, obok rynku, na ulicy Grunwaldzkiej pojawiła się nowa opcja na długie zimowe wieczory. Jest nią salon gier wirtualnej rzeczywistości, który przychodzi z pomocą każdej grupce znajomych, spragnionych wieczorami, bądź weekendami alternatywnych rozrywek. Oferta skierowana jest również, a może przede wszystkim do zapalonych graczy wszelkiego formatu, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w zupełnie nowym wymiarze.

Mowa tu o goglach wirtualnej rzeczywistości, które po założeniu na twarz pozwalają przenieść się do zupełnie innego świata. Dzięki zabudowanym goglom i dobrze wygłuszonym słuchawkom, grając w gry można się odizolować od prawdziwej rzeczywistości nawet na kilkadziesiąt minut, nie czując upływającego czasu.

Salon w swej ofercie ma kilkanaście zróżnicowanych gier, aplikacji i doświadczeń, które powinny przypaść do gustu zarówno hardkorowym graczom, jak i osobom na co dzień stroniącym od rozrywki elektronicznej.

Obsługa salonu zapewnia, że gry bardzo angażują graczy i już nawet  trzydziestominutowa sesja potrafi dać wycisk, gdyż gry wymagają aktywności ruchowej jak celowanie z broni i przeładowywanie jej, zbieranie amunicji, naciąganie cięciwy łuku czy robienie uników. Dlatego taka forma rozrywki powinna się spodobać nawet osobom, które od typowego przesiadywania przed komputerem preferują aktywne formy spędzania czasu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Co jest rzadko spotykane, za tak atrakcyjną usługą i to w samym sercu miasta, stoją równie atrakcyjne ceny, bo za jedną godzinę gry zapłacimy tylko pięćdziesiąt złotych. Nie wspominając o wielu zniżkach i promocjach, które salon oferuje za przyprowadzenie znajomych czy wyjątkowo długie sesje.

Każdego kto jest zainteresowany zapoznaniem się z tą propozycją, odsyłamy na stronę salonu tutaj: www.respawn-rzeszow.pl

Niedawno do sprzedaży trafiły bezimienne i bezterminowe karty podarunkowe, które w dowolnym momencie można podarować komukolwiek. To świetna propozycja dla osób, które nie mają pomysłu na prezent przed zbliżającymi się Mikołajkami i świętami. Więcej informacji na temat voucherów można zdobyć TUTAJ. 

Obsługa uprzedza, że na razie lokal jest otwierany na żądanie po wcześniejszym, obowiązkowym złożeniu rezerwacji – najlepiej z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama