Zdjęcie: Plaza Rzeszów
Reklama

W. Kruk, jedna z najstarszych marek jubilerskich, dołącza do grona najemców Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. 

Salon (85 m kw.) będzie w Plazie przez minimum 5 lat. Zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszą aranżacją sklepów W.KRUK. – To wzmocnienie i tak bogatej oferty segmentu biżuterii – uważa Richard Keen, dyrektor Keen Property Managment, który zarządza Plazą. 

– Plaza jest coraz bardziej atrakcyjna nie tylko dla klientów z regionu, ale przede wszystkim dla topowych polskich marek. Pozyskanie nowego najemcy to kolejna dobra dla nas prognoza na kolejne lata – twierdzi Keen.

Oprócz nowego salonu W. Kruk, Plaza przedłużyła umowy z pięcioma dotychczasowymi najemcami: Smyk, Esoticq (na 5 lat), Vissavi, Yes oraz Verona (na 3 lata). – Marki lubiane i doskonale znane naszym klientom – dodaje Radosław Jamrozik, dyrektor Plazy. 

– O kolejnych nowościach będziemy informować w najbliższym czasie – zapowiada.

Plaza to jedno z najstarszych na rzeszowskim rynku centrów handlowych. Jest w nim ponad 70 sklepów i punktów usługowych, m.in.: CityFit, Decathlon, Kodano Optyk, 50Style, Empik, Yaya, Monnari, ToysBox, Deichmann, CCC, Martes Sport, Sephora, Rossmann

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc. Przy centrum jest ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama