Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Sanah, jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie, wyrusza w tym roku w trasę #NoSory. Jeden z 18 koncertów w Polsce odbędzie się w Rzeszowie – 8 czerwca. 

Sanah, czyli Zuzanna Irena Jurczak, nazywana “królową dram”, rusza w maju w swoją pierwszą trasę koncertową. W ramach #NoSory odbędzie się 18 niezwykłych koncertów w całej Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. Sanah – jak zapowiadają organizatorzy – zabierze was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego.

– Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było – obiecują organizatorzy trasy #NoSory.

Sanah została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia”, „No sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze. Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce.

Teledyski sanah na kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W lutym 2021 roku wydała nowy singiel, “Ale jazz!” nagrany razem z Vito Bambino, który jest zapowiedzią jej nowego projektu.

Sanah może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Sanah w kilkanaście godzin wyprzedała wszystkie swoje koncerty w ramach debiutanckiej trasy koncertowej #NoSory.

Obok Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz Gdańska do listy miast w których wystąpi “królowa dram” dołącza 11 nowych lokalizacji. Jest wśród nich także Rzeszów. Sanah wystąpi 8 czerwca o godz. 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej. Bilety w cenie 99 zł do kupienia na goingapp.pl (TUTAJ) oraz w salonach empik i MediaMarkt. 

Dostępne są także bilety w cenie 199 zł, umożliwiające udział w Meet&Greet z artystką. Każdy, kto kupi bilet M&G, będzie mógł zadać pytanie podczas Q&A, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które otrzyma w dwóch wersjach – polaroidu oraz cyfrowej. Każdy otrzyma też plakat z autografem sanah oraz kupi gadżety artystki bez kolejki.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: