Reklama

Dziś słowo „bezpieczeństwo” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Bezpieczeństwo  zdrowia naszego i naszych bliskich stało się kluczowe. Nie mniej ważne jest bezpieczeństwo i stabilność w prowadzeniu biznesu.

Epidemia koronawirusa sprawiła, że bardzo ostrożnie podchodzimy do nowych projektów biznesowych, boimy się ryzyka i nietrafionych wyborów. Jeżeli decydujemy się na biznes, to taki, który jest sprawdzony i ma solidne fundamenty w postaci mocnej marki oraz historię istnienia na rynku.

I taka właśnie jest franczyza Santander Bank Polska.

– Placówki partnerskie Santander Bank Polska rozwijamy od 12 lat. I co roku jest nas więcej. Tajemnicą sukcesu naszego pomysłu na biznes jest konsekwencja w działaniu i szerokie spojrzenie na ten biznes – mówi Anna Gniatkowska Dyrektor Biura Rozwoju Placówek Partnerskich.

– Naszym partnerom zapewniamy, oprócz znanej i cenionej marki, solidne podstawy biznesowe czyli: szeroką gamę produktów od kredytów gotówkowych, hipotecznych, kont po produkty dla firm, takie jak leasing, kredyty i rachunki firmowe. Partnerzy są odpowiednio wynagradzani za sprzedaż tych produktów, a dodatkowo mogą liczyć na benefity w postaci dofinansowania w pierwszych miesiącach działania placówki i wymierne korzyści, które są związane z budowaniem bazy klientów – dodaje Anna Gniatkowska.

Choć w dobie epidemii trudniej zdecydować się na wejście w nowy biznes, Santander Bank Polska od maja otworzył aż 13 placówek. I ma w planach kolejne. Obecnie poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem placówki partnerskiej w Łańcucie.

Jakie są korzyści otwarcia placówki w Łańcucie?

  • pomoc banku na każdym etapie przygotowania placówki i rozpoczęcia działania
  • zarządzanie placówką partnerską z własną bazą klientów
  • sprzedaż szerokiej oferty produktów dla klientów indywidualnych i firmowych  (w tym leasing i kredyt dla firm)
  • atrakcyjny system wynagradzania za sprzedaż produktów, aktywny portfel  kredytowy i współpracę z klientami
  • wsparcie finansowe przy zatrudnieniu pracownika – do 4 000 PLN miesięcznie.
  • wsparcie w zakresie wyposażenia placówki – bank zapewnia oznakowanie zewnętrzne placówki i sprzęt IT
  • udział w szkoleniach adaptacyjnych i sprzedażowych.

Zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na temat systemu partnerskiego i oferty prowadzenia placówki w Łańcucie:

Tomasz Majewski, 510 003 751, Santander.pl/placowka-partnerska

 

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: