Grafika: materiały prasowe
Reklama

Sejm The Game to pierwsza gra RPG, która przeniesie graczy do świata polskiej polityki, gdzie będą mogli wcielić się w swojego ulubionego parlamentarzystę, tworzyć własną partię i poprowadzić ją do władzy. 

Za produkcję odpowiada powstałe w 2014 roku w Rzeszowie studio Simplicity Games, które ma na swoim koncie wiele sukcesów na rynku gier mobilnych oraz pecetowych, w tym „Czółko” i niedawno wydany „Brain Show”.

Dopchać się do stołka…

Grafika: materiały prasowe

Nie będzie to jednak łatwe. Gracz jako świeżo upieczony parlamentarzysta musi dbać nie tylko o słupki poparcia, ale również o poziom swojej godności. Jak wiemy, każdy poseł wytrzyma wiele, ale jeśli straci do siebie szacunek – będzie musiał ustąpić.

Gracze wcielą się w jednego z kilkunastu barwnych posłów. Każdy posiadał będzie unikalne cechy, czasem pozytywne czasem negatywne. Twoja postać ma mało inteligencji? Żaden problem! Skonfuduj oponenta na debacie rzucając w niego kotletem.

Arsenał wojenny

Grafika: materiały prasowe

Kanapowi posłowie do swojej dyspozycji będą mieli szeroki wachlarz narzędzi politycznej zagłady. Organizowanie protestów, happeningi, afery i wszelkie wygłupy z których są znane korytarze sejmowe.

Krytyczny atak z użyciem kota bojowego? Jak najbardziej! Klątwa niemieckiego agenta odbierająca popularność zaatakowanemu? Oczywiście. Ewakuacja osłabionych walkami na festynie jednostek policyjnym Black Hawkiem? Jeszcze jak!

Stwórz swoją partię

Grafika: materiały prasowe

Czymże byłby poseł bez swojego ugrupowania? „Sejm the Game” pozwoli graczom wybrać nazwę, logo oraz program polityczny swojej partii, a także zawierać sojusze niezbędne w bojach o najwyższe urzędy w państwie.

Chcesz być liberałem z ciągotami dyktatorskimi? – Nie ma problemu! Konserwatysta chodzący na parady? Jak najbardziej! Tylko pamiętaj, sondaże to wszystko. Podkładaj świnie, siej plotki, byle tylko twoje było na wierzchu. 

Sejm to dopiero początek

Grafika: materiały prasowe

Oprócz zakamarków cyrku na Wiejskiej, odwiedzicie wiele ciekawych lokacji. Pościg za poszukiwanymi zbiegami w Pałacu Prezydenckim. Gorące debaty w studiu telewizyjnym. Potyczki z policją na protestach rolników, zakładanie podsłuchów w znanym klubie dla panów.

Fabuła „Sejm The Game” nawiązuje do aktualnych wydarzeń w krajowej polityce, gra ma prostą, kreskówkową oprawę graficzną. Data premiery gry na platformie Steam zostanie ogłoszona wkrótce. Link znajdziecie TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama