Zdjęcie: RDK

Na seniorów czekać będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów zachęcają też do udziału w dwóch konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Kolejne Rzeszowskie Senioralia odbędą się w dniach 9-16 września. Ich program jeszcze nie jest znany. Poprzedzają je dwa konkursy. Pierwszy to „Modny Senior”. Organizatorzy docenią nietuzinkowy gust modowy i nagrodzą najciekawsze stylizacje seniorów. Główną nagrodą w konkursie są dwa pobyty dwuosobowe w hotelu Leśny Pałac w Kamionce.

Drugi konkurs ma zachęcać pasjonatów ogrodnictwa i florystyki do pokazania swoich ukwieconych balkonów/tarasów oraz przedogródków. Spośród nadesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć zostaną wybrane i nagrodzone najpiękniejsze aranżacje. Na zwycięzców w obu kategoriach czekają nagrody – bony ufundowane przez Leroy Merlin.

Zgłoszenia na oba konkursy trwają do 18 sierpnia. Zdjęcia należy przesłać na adres: konkursy@rdk.rzeszow.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę konkursu) lub dostarczyć osobiście do siedziby RDK przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Szczegóły dotyczące konkursów są na stronie www.rdk.rzeszow.pl oraz pod numerami telefonów: 17 748 39 55 lub 17 748 39 56.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama