Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

18 koncertów zagra Natalia Przybysz podczas jesiennej trasy „Serce Spokojne”. Jeden z nich będzie w Rzeszowie – 14 listopada w Filharmonii Podkarpackiej. 

„Serce Spokojne” jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album Przybysz – „Zaczynam się od miłości”. Jesienią i zimą tego roku, Natalię Przybysz z zespołem, spotkać będzie można w 18 polskich miastach.

„Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę wokalistki „Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz – jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii. 

Trasa „Serce Spokojne zamyka promocję albumu „Zaczynam się od miłości”. – Będziemy szukać ciepła w innych źródłach muzycznych niż podczas letnich koncertów. Było dużo słońca a teraz będzie księżycowo i magicznie – zapowiada Przybysz. 

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te zagrane w pierwszej odsłonie trasy. 

Natalia Przybysz w Rzeszowie wystąpi 14 listopada w Filharmonii Podkarpackiej. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety do kupienia na eventim.pl, ceny zaczynają się od 89 zł.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama