Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują sprawców włamań do domów jednorodzinnych na terenie Rzeszowa. 

Do włamań doszło w ubiegłym tygodniu – 18 i 19 grudnia. Okradziono domy w rejonie objętym działaniem komisariatu policji na Nowym Mieście.

– Mamy informacje o włamaniach do sześciu domów jednorodzinnych przy ulicach Powstańców Listopadowych, Kiełkowej, Ossolińskich, Modrzejewskiej, Tarnopolskiej i Krokusowej – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

W jednym przypadku z domu nic nie ukradziono, skończyło się „tylko” na włamaniu. Z pozostałych z domów złodzieje ukradli pieniądze i biżuterię. Straty zaczynają się od 1000 zł i sięgają kilku tysięcy złotych. To wstępne wyliczenia, bo wartość skradzionej biżuterii nie została jeszcze precyzyjnie podliczona. 

Pojawiają się również informacje, że złodzieje okradli także domy na osiedlu Biała, ale policja, póki co, tego nie potwierdza. W okradzionych domach policjanci przeprowadzili oględziny. – Włamań do domów dokonano podczas nieobecności domowników – twierdzi nadkom. Adam Szeląg. 

Policjanci wszczęli postępowania w sprawie włamań i kradzieży. Jak na razie nikt nie został zatrzymany i nikomu nie przedstawiono zarzutów. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama