W internecie opublikowany filmik z kulisami sesji zdjęciowej dla Playboya, inspirowanej serialem „Wataha” o strażnikach granicznych w Bieszczadach. Zobaczcie.

[Not a valid template]

 

Premiera „Watahy”, nowej polskiej produkcji HBO, odbędzie się 12 października. W serialu występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel.

Pierwszy odcinek „Watahy” będzie odkodowany na antenie HBO i w serwisie HBO GO. Większość zdjęć do serialu została zrealizowana w Bieszczadach. „Wataha” to opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach, ale także o miejscu, które determinuje określone postawy i zachowania.

Serial rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura.

Sześcioodcinkowy serial „Wataha” wyreżyserowali Kasia Adamik i Michał Gazda.

https://www.youtube.com/watch?v=ZN4UDkE3dRs

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama