Reklama

Sieć kin Helios wraz z Best Film i BBC Worldwide zapraszają na przedpremierowy pokaz pełnometrażowego filmu z bohaterami kultowej serii o przygodach najbardziej znanego detektywa na świecie. „Sherlock i upiorna panna młoda” już 7 stycznia w kinach Helios!

Tej zimy fani Sherlocka będą mieli szansę uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. Sherlock po raz pierwszy trafi na ekrany kin, a zdobywcy nagród Emmy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zadebiutują w swoich kultowych rolach jako Sherlock Holmes i Dr Watson na dużym ekranie.

Pełnometrażowy film z bohaterami kultowej serii zatytułowany: „Sherlock i upiorna panna młoda” zostanie pokazany w kinach sieci Helios tylko raz, w ramach specjalnego wydarzenia przed telewizyjną premierą, które odbędzie się 7 stycznia.

Sherlock i upiorna panna młoda to film, którego akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Jego scenariusz został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Cumberbatchem i Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon (Doctor Who, Line of Duty).

Dodatkowo kinowa publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć 20 minutowy ekskluzywny materiał – wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

Helios zapraszamy do swoich rzeszowskich kin Helios w czwartek (7 stycznia) o godz. 20:00. Bilety w cenie 25 zł. Nie obowiązują kupony i vouchery.

KONKURS

W naszym konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy al. Powstańców Warszawy, należało odpowiedzieć na pytanie: Jak się nazywa autor powieści i opowiadań kryminalnych o Sherlocku Holmsie?

Prawidłowa odpowiedź to: Arthur Conan Doyle. Podwójne zaproszenie wygrał Patryk Szeliga. Gratulujemy! Informacja o wygranej została zwycięzcy wysłana mailem.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: