Reklama

Lukas Tichacek i Marko Ivović spotkali się z fanami w galerii Rzeszów. Rzeszowscy siatkarze ozdobili kibicom bombki choinkowe.

Rozgrywający i przyjmujący Asseco Resovii byli specjalnymi gośćmi niedzielnej imprezy w Galerii Rzeszów.

Przed spotkaniem z siatkarzami odbył się koncert z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu Solistów Grupy Artystycznej i Dziecięcej Grupy Wokalnej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, solistów i absolwentów Gimnazjum im. Jana Pawła w Nowej Sarzynie oraz absolwentów CSW pod kierunkiem Anny Czenczek z towarzyszeniem Zespołu Manitou.

Lukas Tichacek i Marko Ivović na oczach fanów pomalowali cztery bombki. Fani Asseco Resovii ochoczo pomagali swoim ulubieńcom i podpowiadali, co mogą namalować. W końcu bombki zostały ozdobione autografami, choinkami, reniferami, dużym uśmiechem i piłką siatkarską.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Choinkowe ozdoby zostały przekazane dla słuchaczy Polskiego Radio Rzeszów, którzy złożyli najpiękniejsze życzenia świąteczne. Każdy ze zwycięzców mógł sobie wybrać bombkę, która mu najbardziej odpowiada. Jako pierwsze zniknęły bombki rozgrywającego Lukasa Tichacka. Dwie z bombek zostały przekazane na licytację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Siatkarze spotkali się również z fanami, którym rozdali autografy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama