Zdjęcie: materiały organizatorów

Pokaz wylewania kilkumetrowego Mikołaja jedną z atrakcji Festiwalu Czekolady. Czekoladowa impreza potrwa od piątku do niedzieli (16-18 grudnia) w Rzeszowie.

Festiwal Czekolady odbędzie się na Rynku. To jedna z wielu atrakcji Świątecznego Miasteczka. Estrada Rzeszowska zapowiada, że Rynek przez trzy dni zamieni się w centrum czekolady. To też okazja, by zrobić świąteczne zakupy i prezenty dla najbliższych. 

Na Festiwalu Czekolady znajdziecie tabliczki czekolady, praliny, ziarna kakao, owoce w czekoladzie, fontanny z płynną, gorącą czekoladą, a nawet pikantne dania z sosem czekoladowym.

Na tych, którzy przyjdą na Rynek, będą czekali manufakturzyści z całej Polski oraz setki czekoladowych produktów, magiczne świąteczne aranżacje, gwiazdkowe prezenty, kolędy na żywo, a to – jak zapowiadają organizatorzy – tylko część atrakcji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na atrakcje mogą liczyć także dzieci: kreatywne warsztaty z czekoladą i masą cukrową. Dzieci będą mogły zrobić własną tabliczkę czekolady i udekorować piernika pod okiem profesjonalistów. Słodkie warsztaty przewidziano również dla dorosłych.

Festiwal Czekolady rozpocznie się w piątek (16 grudnia), o godz. 12:00. Potrwa do 20:00. W sobotę z kolei od 10:00 do 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama