Prezentacje mody ślubnej, pokazy fryzur, dekoracji i dodatków, a także konkursy z nagrodami m.in. pobyt dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie będą głównymi atrakcje Ślubnych Inspiracji w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Impreza odbędzie się 14-15 lutego 2015 r.

Główną atrakcją Ślubnych Inspiracji będzie prezentacja mody ślubnej i pokazy fryzur. Wykonają je salon fryzjerski Soho oraz perfumeria Sephora znajdujące się w rzeszowskiej „Plazie”.

Podczas Targów Ślubnych będzie można również zobaczyć propozycje kreacji weselnych przygotowane przez stoiska w „Plazie”. Będzie można zobaczyć prezentacje męskiej mody ślubnej takich marek jak: Lavard, czy Jego Szafa.

Propozycję wiązanek ślubnych oraz wystroju Sali weselnej zaprezentuje Studio florystyczne znajdujące się na parterze centrum. Podczas Ślubnych Inspiracji znaleźć będzie można także obrączki firmy Fugart oraz torty weselne przygotowane przez Cukiernię Mikołaj.

Przez cały weekend będzie można zapoznać się z ofertą wynajmu samochodów ślubnych. Będą także propozycje fotografii ślubnej w tym fotobudki, dekoracji sal i kościołów podczas ślubu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W sobotę i niedzielę będzie także można posłuchać wyjątkowego Kwartetu Smyczkowego Animato, który zaproponuje muzyczną oprawę uroczystości ślubnej.

Podczas Inspiracji ślubnych nie zabraknie również konkursów z cennymi nagrodami. Do zdobycia będą atrakcyjne vouchery, kupony rabatowe i nagrody niespodzianki. Nagrodą główną – wyłonioną w losowaniu – będzie pobyt dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie. Oprócz noclegu zwycięska para otrzyma także zaproszenie na romantyczną kolację w zamkowej restauracji.

Stoiska wystawców będzie można odwiedzać w godzinach od 12:00 do 18:00 w atrium „Plazy”.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama