Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Jej zwłoki znaleziono wczoraj w Rzeszowie. Zatrzymano męża kobiety. Wczoraj około godziny 16 w jednym z mieszkań przy ulicy Cichej policjanci znaleźli zwłoki 53-letniej kobiety. Funkcjonariusze interweniowali na miejscu po zgłoszeniu od rodziny zmarłej. Rodzina zaniepokoiła się gdy nie mogła nawiązać z kobietą kontaktu. Nie mogła też dostać się do zamkniętego od środka mieszkania.

Również wysłanym na miejsce policjantom nikt nie otworzył mieszkania. Drzwi wyważyli wezwani na miejsce strażacy. W środku policjanci ujawnili ciało mieszkającej tam 53-letniej kobiety. W mieszkaniu przebywał również 59-letni mąż zmarłej. Był nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany.

Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla Miasta Rzeszowa oraz z udziałem lekarza biegłego, policyjna ekipa dochodzeniowa zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci kobiety.

rzeszownews@gmail.com

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama