Zdjęcie: Policja.pl

Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności śmierci 47-letniego Piotra K. w podrzeszowskiej Brzezówce.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 22 lipca, w Brzezówce na terenie gminy Hyżne w powiecie rzeszowskim. Około godz. 23:00 dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony, że na drodze leży mężczyzna, a obok niego rower. 

– Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia 47-letniego mężczyzny nie udało się uratować – poinformowała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Policjanci ustalili, że 47-letni Piotr K., mieszkaniec Brzezówki, wracał rowerem od sąsiada. Na razie nie wiadomo, jak to się stało, że znalazł się na drodze.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Nie ujawniono śladów świadczących o potrąceniu. Okoliczności zdarzenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek – mówi Magdalena Ziemba-Kołacz, szefowa Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. 

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ciało Piotra K. zabezpieczono do sekcji, która wykaże przyczyny śmierci 47-latka. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama