Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Bykowcach w powiecie sanocki. Kierowca renault potrącił 27-letniego mężczyznę. Jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 21:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 56-letni kierowca renault laguny, jadąc drogą krajową nr 28 w kierunku Przemyśla, potrącił pieszego.

– W wyniku doznanych obrażeń 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zmarł na miejscu wypadku. Alkomat wskazał, że kierujący renaultem był trzeźwy – poinformowała Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Na polecenie prokuratora ciało 27-latka zabezpieczono do badań. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. I weźcie się za pieszych którzy nie noszą odblaskow, bo nawet jeśli ma ktoś dobry wzrok to w nocy i tak nie zobaczy pieszego ubranego na czarno.

  2. WEŹCIE SIĘ W KOŃCU ZA TYCH KIEROWCÓW W WIEKU 50+ KTÓRZY LEDWO WIDZA I MAJA OKULARY JAK STĘPIEŃ Z „13 POSTERUNKU” CZYLI DENKA OD SŁOIKA ALBO ICH NIE NOSZA A NOS MAJA NA SZYBIE BO LEDWO WIDZI, CO CHWILE WYPADEK BO DZIADZIA WJECHAŁ KOMUS W D…, TO POTRĄCIŁ PIESZEGO… DRAMAT KURŁA I STRACH WYCHODZENIA NA ULICE CZY PRZECHODZENIA PRZEZ PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH… PRZYMUSOWE BADANIE WZROKU A DOPÓKI NIE ZROBI TO ZABRAĆ DOKUMENTY !!

    DZIEKUJE POZDRAWIAM MOWILA JAŚKA BĄK

Comments are closed.