Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

W podrzeszowskiej Boguchwale w poniedziałek wieczorem doszło do tragicznego wypadku. Sprawca uciekł. Poszukują go policjanci.

Podkomisarz Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie potwierdza, że w Boguchwale na drodze krajowej nr 19 doszło do potrącenia osoby pieszej, która mimo udzielonej pomocy zmarła.

Od strażaków dowiadujemy się, że do tragedii doszło ok. godz. 21:45 na głównej ulicy Boguchwały – Suszyckich. – W pobliżu Autokliniki kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił pieszego – mówią nam strażacy.

Do wypadku doszło, gdy mężczyzna przechodził przez jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych. Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Nadkom. Ewelina Wrona to też potwierdza. – Kierowca odjechał. Policjanci prowadzą czynności, by zatrzymać sprawcę – dodaje. 

Na miejsce zdarzenia, oprócz policjantów, przyjechały trzy zastępy straży pożarnej: dwa z Państwowej Straży Pożarnej i jeden OSP. Szczegóły wypadku nie są znane. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci pracują nad potwierdzeniem tożsamości ofiary.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama