Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

W podrzeszowskiej Boguchwale w poniedziałek wieczorem doszło do tragicznego wypadku. Sprawca uciekł. Poszukują go policjanci.

Podkomisarz Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie potwierdza, że w Boguchwale na drodze krajowej nr 19 doszło do potrącenia osoby pieszej, która mimo udzielonej pomocy zmarła.

Od strażaków dowiadujemy się, że do tragedii doszło ok. godz. 21:45 na głównej ulicy Boguchwały – Suszyckich. – W pobliżu Autokliniki kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił pieszego – mówią nam strażacy.

Do wypadku doszło, gdy mężczyzna przechodził przez jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych. Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Nadkom. Ewelina Wrona to też potwierdza. – Kierowca odjechał. Policjanci prowadzą czynności, by zatrzymać sprawcę – dodaje. 

Na miejsce zdarzenia, oprócz policjantów, przyjechały trzy zastępy straży pożarnej: dwa z Państwowej Straży Pożarnej i jeden OSP. Szczegóły wypadku nie są znane. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci pracują nad potwierdzeniem tożsamości ofiary.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

  1. Ludzie zastanowcie sie pierwsze co piszecie!!!!!! Nie znacie chlopaka to do jasnej cholery nie oceniajcie!!!!! Jacy wy jestescie patoligicznymi osobami az zal sie was robi. Adam a z kad Ty do jasnej cholery wiesz ze niby byl pijany kurwa mac byles tam!!!!!!!!!!! To ze Ty siadasz za kierownice pijany to nie znaczy ze inni tak robia jebnij sie w ten glupi leb!!!!!

  2. Niby dlaczego?Jebane przesądy..a własnie ze to ludzie z rej RZE i innymi okolicami Boguchwały nie potrafią jeździć co cały czas udowadniają.Tylko cały czas sie bronią RLA RLE.Stary przesąd wymyślony przez 2 żuli z Boguchwały.

  3. Ta wersja też mi się wydaje najbardziej prawdopodobna.
    A później, w sądzie, okaże się, że to jakiś szanowany lekarz, prawnik, ksiądz, albo pociotek prominentnego polityka i dostanie roczny zakaz prowadzenia pojazdów i 5000 zł grzywny.

Comments are closed.